Wycena prac remontowych

Naruto Zone | Twoja strefa Naruto!

Temat: Zalałem mieszkanie sąsiada
...mnie do pokrycia tych kosztów. Nie widziałem żadnego kosztorysu, ani wstępnej wyceny oszacowania strat nic. Nie wiem ale najprawdopodobniej nikt z administracji nie był w zalanym mieszkaniu. Nie wiem co z tym zrobic, koszt wyremontowania starej łazienki ponad 10 letniej nie sądzę żeby przekroczył 400pln. Nie wiem jak w tej sytuacji odpowiedziec ubezpieczycielowi, 1000pln to moim zdaniem za dużo, szczególnie że nie dostłem żadnego kosztorysu ani wyceny prac remontowych, nikt się do mnie nie zgłosił nawet z tej ubezpieczalni o przyznanie sie do winy, nadmienie tylko że mam świadka iż w moim lokalu było sucho... Dziękuje za szybką dopowiedz.
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=91611Temat: Usługi glazurnicze i malarskie – Piaseczno i okoli
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi remontowe i wykończeniowe. Zaangażowanie, duża wiedza i praktyka to podstawa wykonania usługi zgodnie z oczekiwaniem zleceniodawcy. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i firmy, które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Zapewniamy przeprowadzenie wyceny prac remontowych i wykończeniowych.   Oferujemy nasze usługi remontowe i wykończeniowe w zakresie: - układanie glazury, gresu i terakoty - malowanie, usługi malarskie - ścianki karton-gips - montaż sanitariatów, armatury - drobna elektryka - inne usługi wykończeniowe. Zapewniamy szeroki wachlarz usług i możliwość negocjacji cen! Więcej informacji na stronie www.glazurnik.wordpress.com...
Źródło: slowicza.org/viewtopic.php?t=3112
 

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych
Odnośniki


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Powered by WordPress dla [Naruto Zone | Twoja strefa Naruto!]. Design by Free WordPress Themes.